העתיד החשמלי של תל־אופן

בקרוב – אופניים חשמליים בתל־אופן!

עיריית תל אביב יפו ו- FSM  זכיינית פרויקט תל־אופן חתמו הסכם להארכת הזיכיון ב-5 שנים נוספות.
על פי ההסכם כבר בחודשים הקרובים ישולבו במערך תל־אופן לראשונה בישראל 500 זוגות אופניים חשמליים מתוך מגמה להגיע ל-1500 זוגות חשמליים מתוך 2,000 קיימים.
ההסכם יאפשר לתל־אופן להתרחב לערים נוספות הגובלות עם תל אביב על מנת להרחיב את הפריסה של תחנות תל אופן ולתת מענה לתושבים המעוניינים להגיע למקומות העבודה והבילוי באמצעות כלי תחבורה, מהיר ,בטוח, ידידותי וזול.

כמו כן במסגרת השדרוג וההתחדשות תופעל אפליקציה ייחודית חדשה שתאפשר שימוש באופניים מהטלפון הנייד במהירות ובקלות.

אנחנו שמחים שהצלחנו להגיע להסכמות עם העירייה להשאיר מערך תחבורה חשוב לעיר ולמבקרים בה, תל־אופן הוא הפתרון האידיאלי למצב התחבורה הנוכחי בעיר ובטח בעתיד הקרוב עת יתחילו עבודות הרכבת הקלה.
שידרוג מערך תל־אופן מתחבר באופן טבעי לחזון העיר לשימוש באופניים 2025 וישמש את תושבי העיר ואורחיה בצורה יעילה וטובה בעתיד הקרוב. 

הרחבת המערך לערי גוש דן הגובלות עם תל אביב הינו הפתרון האידיאלי לתחבורה ירוקה וחלופית למצב הקיים כיום בכבישים, גם הקורונה הוכיחה את נחיצותו של מערך תל־אופן לנסיעה בטוחה עם מינימום סיכוי להדבק, מגמה שמתרחשת בכל העולם.

מנוי שנתי - תושב תל אביב 240

מנוי שנתי תושב מאפשר רכיבות רצופות במשך 30 דקות כל אחת ללא הגבלה למשך שנה, בין רכיבה לרכיבה חייבת להיות הפסקה בת 10 דקות, בהן האופניים הוחזרו לתחנת העגינה. במידה ולא החזרתם את האופניים אל אחת מתחנות תל אופן או אם עשיתם הפסקה של פחות מ-10 דקות, תחויבו בהתאם לזמן הרכיבה המצטבר (ראו פירוט בטבלה).

זמן מצטבר מרגע ההשכרה

עד 30 דקות

עד 60 דקות

עד 90 דקות

עד 150 דקות

עד 210 דקות

עד 270 דקות

כל שעה נוספת או חלק ממנה

סה"כ תוספת תשלום

0

6

12

32

72

152

100

* בנוסף לתשלום דמי מנוי שנתי חד פעמיים

Skip to content